دریافت لیست قیمت و خرید خرما  : 09900548412, 09132896373

صادرات خرمای مضافتی بم-ایران اولین تولید کننده و دومین صادرکننده خرما در جهان استصادرات خرمای مضافتی بم

و شرکت کیمیا رز یکی از بزگترین تولید کنندگان خرمای مضافتی میباشد که سالیانه درصد بالایی از محصولات خود را برای عرضه در بازار های خارجی صادر میکند

جهت خرید و صادرات خرمای مضافتی بم به کشور مورد نظر خود میتوانید با شماره  03138597076  03138553650 تماس بگیرید


خرما از نظر مواد غذایی موجود در آن از محصولات مهم کشاورزی محسوب می شود و مصرف آن در میان ملل مختلف به لحاظ ارزش غذایی این محصول رواج دارد .
ایران عمده ترین تولید کننده خرما در جهان است .
و می تواند سهم خود را در تجارت جهانی آن نیز روبرو روز به روز افزایش دهد و از این طریق نتنها به رشد درآمدهای ارزی ناشی از صادرات غیرنفتی نایل آید و اشتغال مناسبی را برای کشاورزان و بخش صنعتی .
فرآوری خرما فراهم آورد

گزارش های آماری در خصوص صادرات کشورهای عمده تولید کننده خرما نشان می دهد که تانزانیا با وجود آنکه دهم این کشور تولید کننده معتبر خرما در جهان است اما سهم آن در صادرات خرما بیشتر از دیگر تولیدکنندگان است سهم تانزانیا در بازار جهانی و خرما در سال ۱۹۹۷ به 25.88 درصد رسید .
اطلاعات منتشر شده در خصوص بازاریابی خرما نشان می دهد که در نمایشگاه های مواد غذایی و محصولات کشاورزی عمده ترین اماکن برای عرضه و بازاریابی خرما می باشند

شرکت کیمیا رز تولید کننده  مضافتی بم میباشد و شما میتوانید برای خرید انواع خرمای مضافتی بم با ما در تماس باشید

رطب مضافتی که بیشتر با نام رطب مضافتی بم شناخته میشود یکی از بهترین محصولاتی است که در مناطق گرم و خشک ایران تولید می گردد.
تنوع و کیفیت بالا و نیز قیمت مناسب رطب مضافتی ایران سبب شده است که ارقام مختلف رطب تولید شده در ایران  دارای محبوبیت زیادی در جهان باشد و بر ارزش صادراتی این خرمای مرغوب افزوده شود.
در ایران بیش از صد نوع مختلف از این محصول تولید می گردد که برخی از آنها بسیار محبوب بوده و در بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی طرفداران و خریداران عمده ای دارد.
از جمله محبوب ترین ارقام صادراتی رطب تولید شده در ایران می توان به رطب مضافتی بم اشاره نمود.
با اینکه این محصول در جهان با نام بم شناخته می شود اما در بسیاری از مناطق دیگر ایران از جمله سیستان و بلوچستان نیز تولید می گردد .
در سالهای اخیر با شناخته شدن این محصول در جهان ، صادرات آن رشد چشمگیری داشته است.
انواع مرغوب و باکیفیت این محصول پر اهمیت را می توانید از سایت ما تهیه نمایید.

جهت صادرات خرما و خرید عمده مضافتی ایران میتوانید با ما در تماس باشید

دانستنی های خرما

انواع خرما

خواص خرما

خواص خرما